Wspólnie docieramy do Twoich potencjalnych klientów

Odpowiadamy na wyzwania firm i marek. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a ofertę dopasowujemy do celów, jakie reklamodawca chce osiągnąć.

Dlaczego warto z nami współpracować?

wybor_Obszar roboczy 1

Duży wybór możliwości reklamowych

wyniki_Obszar roboczy 1_Obszar roboczy 1

Orientacja na efektywność i realizację celów

doradztwo_2_Obszar roboczy 1

Profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy

realizacja-cel_Obszar roboczy 1

Indywidualne podejście oraz kampanie skrojone na miarę

dostosowanie_Obszar roboczy 1

Pełna otwartość na niestandardowe kampanie

target_Obszar roboczy 1

Szerokie możliwości targetowania i emisji

Zasięgi Grupy Morizon-Gratka

Dzięki szerokiemu spektrum odbiorców, którzy odwiedzają serwisy Grupy Morizon-Gratka możemy dostosować targetowanie oraz emisję kampanii do oczekiwań klienta i jego grupy docelowej.

 

Kreatywnie podchodzimy do każdego projektu specjalnego i niestandardowych akcji reklamowych. Jesteśmy otwarci na wyzwania, nawet te wymagające realizacji w krótkim czasie.

zasieg-morizon
zasieg-gratka

Możliwości reklamowe

Display

Konkretna intencja zakupowa jest powodem, dla którego użytkownicy odwiedzają serwisy Grupy Morizon-Gratka.

Gratka.pl i Morizon.pl są idealnym miejscem na przedstawienie zalet oferowanego produktu lub usługi w ramach wybranej kategorii tematycznej.

Oferujemy duży wybór formatów reklamowych - wszystkie propozycje wyświetlania znajdziesz w siatce reklamowej.

Email marketing

Do realizacji wysyłek mailingowych wykorzystujemy własne bazy danych aktywnie poszukujących użytkowników serwisów.

Bazę możemy targetować geolokalizacyjnie, po wyszukaniu określonych parametrów np. Typ nieruchomości (mieszkania, domy, działki, komercyjne, lokale), typ transakcji (sprzedaż, wynajem), cena od/do, cena za mkw od/do, powierzchnia od/do.

Formaty natywne

Ogłoszenie sponsorowane emitowane jest na każdej możliwej pozycji na listingu pomiędzy ofertami. Jest to format natywny dostosowany do wyglądu ofert wyświetlających się na liście wyników wyszukiwania co powoduje, że nie jest pomijany przez użytkowników serwisów.

Do emisji ogłoszenia sponsorowanego wystarczy miniaturka zdjęcia oraz tekst. Nasz dział techniczny zajmie się przygotowaniem kreacji.

Wysyłki SMS

Do realizacji wysyłek SMS używamy profesjonalnego programu serwerSMS, który dostarcza danych statystycznych po zakończonej wysyłce.

Oferujemy 4 typy kampanii: standardowy SMS informacyjny, SMS z odpowiedzią, MMS i voiceSMS.

Cenę za kampanię SMS wyceniamy indywidualnie względem ilości wykorzystanej bazy do kampanii oraz typu kampanii SMS.

Content marketing

Poprzez publikacje sponsorowane możesz dotrzeć do czytelników blogów Morizon.pl i Gratka.pl zainteresowanych szeroką tematyką - od treści lifestyle, po specjalistyczne.

Oferujemy także promocję firmy lub marki osobistej wśród czytelników raportu Rynek Nieruchomości, który jest opracowywany i promowany w kooperacji z Forbes. Odbiorcami publikacji są profesjonaliści z branży nieruchomości oraz osoby poszukujące nieruchomości do zakupu.

Skontaktuj się z nami

Marta Szpyrka
Kierownik Działu Reklamy

   (+48) 784 006 008

 

Marek Grudowski
Reklama agencyjna

   (+48) 603 658 844

Grupa Morizon-Gratka Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000125836, NIP 5213107693, kapitał zakładowy 1.235.000 zł.