forbes
mzn-grt.svg

RYNEK NIERUCHOMOŚCI

nr 3 / 2021

MicrosoftTeams-image (128)

Czego dowiesz się z najnowszego raportu?

Rynek nieruchomości 3 / 2021

Ucieczka Polaków od gotówki trwa w najlepsze. Jak w każdym raporcie analizujemy rynek sprzedaży mieszkań w oparciu o dane nt. struktury popytu i Indeksu Cen Mieszkań.

Tematem przewodnim najnowszego Raportu z Rynku Nieruchomości jest rynek najmu mieszkań. Z racji pory roku ten temat zaczyna być ważny, dlatego postanowiliśmy zająć się nim szerzej.

W Raporcie piszemy też m.in.: o inwestowaniu w nieruchomości na wynajem krótkookresowy (turystyczny), o rosnącej popularności w Polsce projektów mieszkaniowych typu Built-to-Rent oraz o przygotowaniu idealnej oferty mieszkania do wynajęcia.

Tematy Raportu

Zmiany cen mieszkań w największych miastach w Polsce

Jakich nieruchomości szukają Polacy?

Rynek najmu mieszkaniowego w Polsce - prognozy

Budowa mieszkań do wynajęcia w Polsce

Idealna oferta mieszkania do wynajęcia

Najem turystyczny - jak wybrać dobrą inwestycję?

Kim jest polski agent nieruchomości?

Obecna sytuacja na rynku kredytowym po I połowie 2021 r.
 

Kim jest polski agent nieruchomości?

Wbrew pozorom obrót nieruchomościami to nie jest łatwa sprawa. Sprzedający musi przeanalizować rynek, sporządzić ofertę i spotykać się z potencjalnymi nabywcami. Kupujący zaś zanim zdobędzie upragnioną nieruchomość, powinien dokładnie zweryfikować jej stan prawny i techniczny.

Jak wygląda taka współpraca? Jak znaleźć dobrego agenta nieruchomości?

Napisz do nas, podziel się opinią!

  Zapoznaj się z wybranymi postanowieniami umowy o współadministrowanie danymi, informacją o ochronie danych oraz polityką cookies.

  O czym chcesz przeczytać w kolejnym raporcie?

  Jesteś zainteresowany/a współpracą?

  Kolejne wydanie raportu w październiku 2021 r.

  © 2021 Grupa Morizon-Gratka Sp. z o.o.

  Grupa Morizon-Gratka Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000125836, NIP 5213107693, kapitał zakładowy 1.235.000 zł.